Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 16.11.2017 21:00:06 

HOBART BULLIT STAR

Speciální výstava KCHMPP

 

Speciální výstava KCHMPP

18.9.2010

 

pes

třída dorostu:

ADONIS AUSTRID          nedostavil se

CMKU/ACD/753/10          4.3.2010
o: Windwarrior´s Blue Cidabro
m: Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch

 

třída mladých:

ARON DEE KEIRA ANIMA          nedostavil se

CMKU/ACD/674/09          5.6.2009
o: Duwest Bubba Magnet
m: Anginella Blue Green Ranch
ch: Kučera Miroslav          maj: Miroslav Kučera

 

BUCH HOBART Z HUSOVY TVRZE          V1, CAJC, Nejlepší mladý

CMKU/ACD/698/09          31.10.2009
o: CH. Hobart Bullit Star
m: Balista Valiant z Kraje Lichnice
ch: Otradovec Karel          maj: Pavlína a Marcela Staňkovy

 

mezitřída:

EXCEPTIONAL KAZARI-TOYO-KEN          V1, CAC

CMKU/ACD/650/09          28.2.2008
o: Reddenblu´s The Xceptonist
m: Ruselrun Mystic Shimmering Light
ch: Dědičová Eva          maj: Markéta Klanduchová

 

třída otevřená:

ACE OF APPATAURUS          V3

CMKU/ACD/663/09          23.4.2009
o: Doc Bar Cidabro
m: Lizard Lass Cidabro
ch: Horáčková Gabriela          maj: Gabriela Horáčková

 

AMIGO FROM APPATAURUS          V2, r.CAC

CMKU/ACD/664/09          23.4.2009
o: Doc Bar Cidabro
m: Lizard Lass Cidabro
ch: Horáčková Gabriela          maj: Kateřina Švihovská

 

JIM BEAM Z LODICE          V1, CAC

CMKU/ACD/600/08          14.9.2008
o:Devil in Red Cidabro
m: Brandy z Lodice
ch: Broukal Petr          maj: Marek Donát

 

třída vítězů:

CH. ASK ČERVENÝ DRAK Z HUSOVY TVRZE          V4

CMKU/ACD/448/07         24.8.2007
o: CH. Hobart Bullit Star
m: Balista Valiant z Kraje Lichnice
ch: Otradovec Karel          maj: Stanislava Beránková

 

CH.FLASH SHAGGY CINDERELLA´S RANCH          V1, CAC, VSV, BOB

CMKU/ACD/320/05          22.11.2005
o:Aborginal Cinderella´s Ranch
m: Cinderella Bullit Star
ch: Svárkovský Milan          maj: Radka Fenclová

 

CH. HOBART BULLIT STAR          V2, r.CAC

CMKU/ACD/286/05/07          4.8.2005
o: Kurpas´Fire N Brimstone
m: Dongarra Bullit Star
ch: Petrus Tomáš          maj: Pavlína a Marcela Staňkovy

 

NED KELLY CIDABRO          V3

CMKU/ACD/451/07/09          6.10.2007
o: Reddenblu´s The Xceptonist
m: Hannah Red Cidabro
ch: Daňková Andrea          maj: Anna Marešová

 

fena

třída štěňat:

QUOIN PRINCESS CIDABRO          VN1

CMKU/ACD/793/10          2.5.2010
o: Heelersidge Emublu King
m: Jemma Blue Cidabro
ch: Daňková Andrea          maj: MVDr. Alexandra Gorošová

 

RACY BLUE REBECCA CIDABRO          VN2

CMKU/ACD/795/10          6.5.2010
o: Durango z Lodice
m: Miss Aussie Cidabro
ch: Daňková Andrea          maj: Milan Zálužanský

 

třída dorostu:

WINDWARRIOR´S BLUE THUNDER WIND          N

CMKU/ACD/791/-10/10          9.2.2010

o: Windwarrior´s Masterhood

m: Cathy Gray z Kraje Lichnice

ch: Heikkinen Tuulia          maj: Šárka Týlová

 

třída mladých:

ABIGAIL KEIRA ANIMA          nedostavila se

CMKU/ACD/678/09          5.6.2009
o: Duwest Bubba Magnet
m: Anginella Blue Green Ranch
ch: Kučera Miroslav          maj: Andrea Borovská

 

HARPYJE SUE BLUE HEELER          V2

CMKU/ACD/690/09          23.7.2009
o: Dionýs Elbrus Blue Heeler
m: Blueberry Sue Cinderella´s Ranch
ch: Ludvík Luboš          maj: Marek Sosna

 

MELODY Z LODICE          V1, CAJC

CMKU/ACD/734/09          5.12.2009
o: Windwarrior´s Blue Cidabro
m: Harriet z Lodice
ch: Broukal Petr          maj: Jan Zákostelecký

 

mezitřída:

ANNA NINA BLUE KEIRA ANIMA          nedostavila se

CMKU/ACD/680/09          5.6.2009
o: Duwest Bubba Magnet
m: Anginella Blue Green Ranch
ch: Kučera Miroslav          maj: Miroslav Kučera

 

BLACKIE DRY LAND KETTY HANNY          nedostavila se

CMKU/ACD/660/09          3.3.2009
o: Flash Shaggy Cinderella´s Ranch
m: Constance Queen Cinderella´s Ranch
ch: Fenclová Radka          maj: Radka Fenclová

 

BLUE ELI DRY LAND KETTY HANNY          V1, CAC, VSV

CMKU/ACD/660/09          3.3.2009
o: Flash Shaggy Cinderella´s Ranch
m: Constance Queen Cinderella´s Ranch
ch: Fenclová Radka          maj: Radka Fenclová

 

EMPRESS KAZARI-TOYO-KEN          VD2

CMKU/ACD/652/09          28.2.2008
o: Reddenblu´s The Xceptonist
m: Ruselrun Mystic Shimmering Light
ch: Dědičová Eva          maj: Roman Šťastný

 

třída otevřená:

BAREIRA VERMILION Z KRAJE LICHNICE          V1

CMKU/ACD/305/05/07          7.10.2005
o: Doc Bar Cidabro
m: Crazy Princess Cidabro
ch: Týlová Šárka          maj: Šárka Týlová

 

HERMIONA BLUEMAGIC CINDERELLA´S RANCH          VD2

CMKU/ACD/550/08          18.1.2008
o: Aborginal Cinderella´s Ranch
m: Daisy Blue Sky Cilderella´s Ranch
ch: Svárkovský Milan          maj: Ing. Dionýz Hutár

Kopírování a používání fotografií bez souhlasu autora je zakázáno.

Fotografie jsou chráněny autorskými právy.

TOPlist