Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 16.11.2017 21:00:06 

HOBART BULLIT STAR

NV Mladá Boleslav

Národní výstava psů

Mladá Boleslav

17.7.2010

 

pes
dorost:

BUCH HOBART Z HUSOVY TVRZE          VN1

CMKU/ACD/698/09          31.10.2009
o: CH. Hobart Bullit Star
m: Balista Valiant z Kraje Lichnice
ch: Otradovec Karel          maj: Pavlína a Marcela Staňkovy

 

MONTE WALSCH Z LODICE          VN2

CMKU/ACD/733/09          5.12.2009
o: Windwarrior´s Blue Cidabro
m: Harriet z Lodice
ch: Broukal Petr          maj: Jana Janečková

třída mladých:

ARON DEE KEIRA ANIMA          V1, CAJC

CMKU/ACD/674/09          5.6.2009
o: Duwest Bubba Magnet
m: Anginella Blue Green Ranch
ch: Kučera Miroslav          maj: Miroslav Kučera

 

EMINENT KAZARI-TOYO-KEN          VD2       

CMKU/ACD/684/09          28.2.2008
o: Reddenblu´s The Xceptonist
m: Ruselrun Mystic Shimmering Light
ch: Dědičová Eva          maj: František Kredba

 

ASHBURRY KEIRA ANIMA          VD3

CMKU/ACD/          5.6.2009
o: Duwest Bubba Magnet
m: Anginella Blue Green Ranch
ch: Kučera Miroslav          maj:?

mezitřída:

JIM BEAM Z LODICE          V1, CAC

CMKU/ACD/600/08          14.9.2008
o:Devil in Red Cidabro
m: Brandy z Lodice
ch: Broukal Petr          maj: Marek Donát

třída vítězů:

ASK ČERVENÝ DRAK Z HUSOVY TVRZE          

     V1, CAC,NV

CMKU/ACD/448/07          24.8.2009
o: Hobart Bullit Star
m: Balista Valiant z Kraje Lichnice
ch: Otradovec Karel          maj: Stanislava Beránková

 

fena:
dorost:

OLD CORK BLUE GIRL CIDABRO          VN1

CMKU/ACD/705/09          12.11.2009
o: Windwarrior´s Blue Cidabro
m: Clever Girl Cidabro
ch: Daňková Andrea          maj: Petr Novák

třída mladých:

ANNA NINA BLUE KEIRA ANIMA          V4

CMKU/ACD/680/09          5.6.2009
o: Duwest Bubba Magnet
m: Anginella Blue Green Ranch
ch: Kučera Miroslav          maj: Miroslav Kučera

 

EMPRESS KAZARI-TOYO-KEN          V3

CMKU/ACD/652/09          28.2.2008
o: Reddenblu´s The Xceptonist
m: Ruselrun Mystic Shimmering Light
ch: Dědičová Eva          maj: Roman Šťastný

 

HÉBÉ SUE BLUE HEELER          V1, CAJC, Nej.ml.

CMKU/ACD/692/09          23.7.2009
o: Dionýs Elbrus Blue Heeler
m: Blueberry Sue Cinderella´s Ranch
ch: Ludvík Luboš          maj: Zuzana Vondráková

 

KARANKAWA KIRA CINDERELLA´S RANCH          V2

CMKU/ACD/634/09          16.1.2009
o: Aborginal Cinderella´s Ranch
m: Daisy Blue Sky Cilderella´s Ranch
ch: Svárkovský Milan          maj: Vladimír Erlebach

mezitřída:

BLUE ELI DRY LAND KETTY HANNY          V1, CAC

CMKU/ACD/660/09          3.3.2009
o: Flash Shaggy Cinderella´s Ranch
m: Constance Queen Cinderella´s Ranch
ch: Fenclová Radka          maj: Radka Fenclová

 

I´M COWGIRL Z LODICE          V2, r.CAC

CMKU/ACD/598/08          11.9.2008
o: Reddenblu´s The Xceptonist
m: Dynamite z Lodice
ch: Broukal Petr          maj: Božetěch Fidler

třída otevřená:

ASTA Z MALÝCH LÁNÚ          V1, CAC

CMKU/ACD/647/08          4.4.2008
o: Reddenblu´s The Xceptonist
m: Aengi ze Šohardu
ch. Stará Renata          maj:Karel Raba

 

AMAURY ŠUMÍCÍ KŘÍDLA          VD2

CMKU/ACD/                24.10.2007
o: Bluespirit Binnowee Buzz
m: Bluespirit  Seven of Nine
ch: Stein, Synková          maj:?
 
třída vítězů:

CH. CARA MIA KAZARI-TOYO-KEN         

     V1, CAC, NV, BOB

CMKU/ACD/561/08/09          29.2.2008
o: Reddenblu´s The Xceptonist
m: Ruselrun Mystic Shimmering Light
ch: Dědičová Eva          maj: Eva a Kateřina Dědičová

Kopírování a používání fotografií bez souhlasu autora je zakázáno.

Fotografie jsou chráněny autorskými právy.

TOPlist